روند ارسال محصولات تاناکورا
روند ارسال محصول در تاناکورا

ارسال محصول در تاناکورا
ارسال محصول در تاناکورا

 

روند ارسال محصول در تاناکورا :

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.روند ارسال محصول به این صورت می باشد که بعد از ثبت نهایی سفارش ، محصول خریداری شما قبل از ساعت ۱۳ تحویل اداره پست داده شود و در طی ۵ روز به دستتون خواهد رسید .

اگر برای دریافت محصول عجله دارید می توانید در هنگام سفارش ارسال با تی پاکس را انتخاب کنید که در این صورت محصول شما در طی ۳ روز به دستتون میرسه . تاناکورای مهاباد با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در شهرهای زیر فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد. تاناکورای مهاباد می کوشد تا با ارائه اطلاعات و خدمات سریع بهترین خرید را برای شما به ارمفان آورد.

 

هزینه ارسال محصول در تاناکورا :

ارسال محصول کاملا رایگان بوده و تا اطلاع ثانیوی ۵ هزار هزینه تی پاکس هم از شما عزیزان گرفته نمی شود و تمامی محصولات از تی پاکس برای شما دوشتان گرامی ارسال خواهد شد . ما سعی میکنیم که محصولات اورجینال را با کمترین هزینه به دست شما عزیزان برسانیم .

هزینه ارسال محصول در تاناکورا از طریق پست پیشتاز رایگان می باشد

هزینه ارسال محصول در تاناکورا از طریق تی پاکس  5 هزار تومان می باشد

 

نگران هیچ چیزی نباش دوست من : محصول اورجینال رو با نهایت سرعت درب منزل خود دریافت کنید

 

 

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/send-product11/
Twitter
Pinterest
Instagram