p30download
p30download.com

p30download

 

سایت پی سی دانلود به عنوان یک سایت پر مخاطب و محبوب ایرانی، مکان مناسبی جهت نمایش تبلیغات و آگهی های بازرگانی شما در حوزه فناوری اطلاعات و فعالیت های مرتبط می باشد.
 بی شک امروز پی سی دانلود هنوز در جایگاه منظم ترین و جامعترین سایت دانلود ایرانی است، سایتی که با نوآوری های خود سهم بسزایی در ارتقای سطح کیفی سایت های دانلود در ایران داشته است.
همواره دیگر سایت ها، پی سی دانلود را به عنوان الگویی موفق برای فعالیت خود قرار داده و سعی داشته اند با تغییرات آن همسو شوند.
صفحات پی سی دانلود به طور متوسط روزانه بیش از ۲۵۰٫۰۰۰ بار توسط بیش از ۱۹۰٫۰۰۰ بازدید کننده بازدید می شوند، پی سی دانلود بنا به آمار سایت Alexa در طی پنج سال گذشته همواره جزو ۱۰۰ سایت پر بازدید کاربران ایرانی قرار داشته است.

( در پایین آنالیز سایت پی سی دانلود در الکسا آورده شده است.) قرار گرفتن در بین ۱۰۰ سایت برتر ایرانی کاملاً بر اساس عملکرد صحیح سایت بوده است و از هرگونه روش غیر اخلاقی برای فریب سایت الکسا و افزایش غیر واقعی بازدیدکننده و نمایش تعداد بازدید به صورت دستکاری شده پرهیز شده است.

تعداد جایگاه های تبلیغاتی در پی سی دانلود برخلاف دیگر سایت ها محدود بوده و همین امر علاوه بهتر دیده شدن تبلیغات، احتمال کلیک بر روی بنر ها را نیز افزایش می دهد.

در سایت پی سی دانلود از قسمت فروشگاه شما میتوانید نرم افزار، سخت افزار، بازی، گرافیک، فیلم و کتاب مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

پی سی دانلود کار خود را از سال ۱۳۸۴ شروع نموده و چند وقت پیش تولد ۱۰ سالگی خودش را جشن گرفت.

آیا میدانید این سایت دانلود پرمخاطب ایرانی چند کارمند دارد؟

طبق گفته محمد رضا سیاپوری، مدیر سایت پی سی دانلود ۸ نفر کارمند ثابت دارد و ۴ نفر هم به صورت پاره وقت روی سایت فعالیت می‌کنند.

آنالیز p30download در alexa:

سایت p30download را  در alexa  مورد بررسی قراردادیم و به نتایج زیر دست یافتیم:
۱٫ رتبه سایت p30download جهان و کشور ایران به صورت زیر میباشد:
رتبه جهانی:  ۱۶۱۵             رتبه کشوری(ایران): ۲۹
Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/p30download/
Twitter
Pinterest
Instagram