معرفی-نایک-سری-هایپرونوم
معرفی نایک هایپرونوم

نایک هایپرونوم

نایک هایپر

 

معرفی نایک هایپرونوم

معرفی نایک هایپرونوم : همانطور که اطلاع دارید نایک بصورت رسمی در بیش از یک هفته گذشته از سری سوم کفش فوتبال هایپرونوم رونمایی نمود که از لحاظ ساختار و ظاهر کاملا متفاوت از سری دوم خود بود ، اکثر شما مدل هایپرونوم فانتوم را می شناسید در این مطلب میخواهیم شما را با مدل های مختلف دیگر این سری نیز آشنا کنیم تا مانند یک کارشناس حرفه ای تسلط کافی را بر انواع مدل ها و ویژگی های هر مدل داشته باشید که قاعدتا در انتخاب شما نیز از این سری تاثیر زیادی خواهد داشت.

این مدل در واقع معروف ترین ، گرانترین و پرکاربردترین مدل سری هایپرونوم است که نایک تمامی امکانات این سری را در این مدل گنجانده است، از فناوری فلای وایر گرفته تا نایک اسکین و فلای نیت و acc … این مدل توسط بازیکنانی مثل کاوانی ، لواندوفسکی ، اوبامیانگ و راشفورد استفاده میشود. اگر به عنوان مدل دقت کنید آخر آن عبارت DF قید شده که بمعنای dynamic fit collar یا همان یقه پویای کفش است که مشخصه این مدل می باشد.

 

ساختار نایک هایپر

این مدل از لحاظ ساختاری هیچ تفاوتی با مدل بالایی ندارد و تفاوت اصلی در بدون یقه بودن آن است و به همین خاطر عبارت DF را شما در جلوی مدل مشاهده نمی کنید. این مدل از لحاظ فناوری های بکار رفته هیچ تفاوتی با فانتوم یقه دار ندارد. هیگواین ، مارکوس آلونسو و متیو کواچیچ از جمله بازیکنان استفاده کننده از این مدل هستند.

 

 

NIKE HYPERVENOM PHATAL III DF

هایپرونوم فاتال ۳ DF دارای شباهت های زیادی با فانتوم ۳ DF است ولی در ساختار یکسری امکانات را مانند فانتوم ۳ DF ندارد ، که میتوان به عدم فناوری ACC و یا NIKEGRIP اشاره نمود ، فناوری نایک گریپ در کفی کفش بکار رفته که باعث ثبات و ایستایی بهتر کف پا داخل کفش و مانع از لغزش پا خواهد شد. در ظاهر نیز الگوی پیاده شده در فاتال ۳ نسبت به فانتوم ۳ DF تفاوت دارد و برجستگی هایی که برای درگیری بهتر بین توپ کفش ایجاد شده اند در دو نوع کفش کاملا متفاوت هستند.

 

NIKE HYPERVENOM PHELON III

همانطور که فانتوم ۳ نسخه بدون ساق فانتوم ۳ DF محسوب میشود ، هایپرونوم فلون ۳ نیز در واقع نوع بدون ساق فاتال ۳ DF بشمار می آید. از فناوری های معمول در این سری ، فلون ۳ فقط NIKESKIN را در خود دارد و فاقد فناوری هایی مثل FLYKNIT , ACC و NIKEGRIP میباشد. این مدل دارای نسخه کفش فوتسال IN و چمن مصنوعی TF نیز هست.

 

NIKE HYPERVENOM PHADE III

آخرین مدل سری سوم هایپرونوم مدل PHADE فید است که از این سری فقط الگوی برجسته آن را به ارث برده و فاقد هر کدام از فناوری های بکار رفته در سایر مدل ها میباشد که دارای یک رویه تمام مصنوعی و البته سبک است. فید ۳ ساده ترین مدل سری هایپرونوم بشمار می رود که یک گزینه اقتصادی خوب برای کسانی است که میخواهند از این سری جدید بهره ببرند. این مدل نیز همانند مدل فلون PHELON دارای نسخه کفش فوتسال و چمن مصنوعی است.

اگر متوجه شده باشید از مدل های معرفی شده هر چه از بالا به پایین می آییم از فناوری های آن کاسته میشود و همچنین قیمت آن نیز بالطبع کمتر میشود ، این بستگی به سلیقه و جیب شما دارد که کدام مدل را بخواهید و البته مهم تر اینست که بدانید کدام مدل بیشتر بکار شما می آید ، حتما اینطور نیست که هایپرونوم فانتوم ۳ DF چون از همه مدل های پیشرفته تر است پس برای شما مناسب تر است.

 

 

سری محصولات نایک هایپرونوم

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/nike-hypervenom-phantom-iii-df/
Twitter
Pinterest
Instagram