معرفی-برند-نایک-مرکوریال
معرفی نایک مرکوریال

نایک مرکوریال
معرفی نایک مرکوریال

معرفی نایک مرکوریال

نایک مرکوریال در فرهنگ لغت به معنی تند،چابک،سریع معنی شده. کفش جدید فوتبال نایک مدل مرکوریال ، یک کفش مشکی گلبهی کلاسیک با ظاهری براق است. سری جدید دارای هر دو مدل ساقدار و بدون ساق است. البته در مورد کفش ها این موضوع بیان شده است که بعد از استفاده، کمی از برق زدن آن ها کاسته خواهد شد.ما حالا ۱۰ مدل مختلف از سری مرکوریال را داریم که برای مدل دهم، نسبت به مدل های هشتم و  نهم نایک یک بازسازی را در طراحی آن انجام داده است.

در مقایسه با عرضه ی مدل های قبلی ، مرکوریال ۱۰ آنچنان در کانون توجهات قرار نگرفت. دلیلش بیشتر به خاطر عرضه ی هم زمان آن با مدل سوپرفلای ۴ بود.علارغم این که امسال توجهات زیادی به سمت سوپر فلای ۴ در سری مرکوریال بوده، جدید هنوز کفش فوق العاده ای به حساب می آید و به نظر ، یک پیشرفت خوب نسبت به تمام مدل های قبلیست. این را در نظر داشته باشید در حالی که سوپرفلای ۴ یک محصول با کیفیت بالا به حساب آید، سری مرکوریال از آن پایین تر نیست و مستقیما با سوپرفلای ۴ مقایسه نمی  شود. این دو کفش از هم جدا و از بهترین های سری مرکوریال به شمار می آیند. هر کدام چیز به خصوصی ارائه می دهند و همه چیز بستگی به سلیقه ی شما دارد.

 

خصوصیات نایک مرکوریال

این کفش برای مهاجمان و به ویژه بازیکنان هجومی شوت زن طراحی شده است. به گفته ی کمپانی نایک، میخ های Nike Mercurial Superfly FG انقلابی نو در زمینه طراحی بوده و حداکثر چسبندگی و تسلط را برای بازیکن به همراه دارد.سطح فوقانی کفش با بکارگیری تکنولوژی Flyknit با کیفیت و قابل انعطاف مجهز است. بله درست موادی، که آن هم در Magista Obra یافت می شود و دقیقا همان نکنولوژی و مواد اما به دوخت و بافت میکرو و متفاوت…

به محض این که شما این کفش را به پا می کنید جذب سراسری و درگیر در پا و مج پا را بدلیل تکنولوژی Flyknit احساس خواهید کرد . کمپانی نایک نیز با حذف زبانه یا برگه کفش و جایگزینی تکنولوژی Flyknit انقلابی در ظاهر و فرمت عمومی کفش های فوتبال به وجود آورده که مورد استقبال ورزشکاران قرار گرفته است . در ادامه این فسمت کشباف تا مچ پا را احاطه کرده و شما احساس خواهید کرد که جوراب به پا کرده اید تا یک کفش فوتبال اما واقعیت کفش است و فقط بخشی از پای شما نیست.

 

۲۰۰۳ Mercurial Vapor

این اولین کفش فوتبالی بود که کریس می پوشید و بصورت رسمی با این برند قرارداد بست ، در آن زمان او در باشگاه لیسبون بازی می کرد.از خصوصیات این کفش میتوان ضد آب بودن آن اشاره کرد که در هوای بارانی مانع اذیت شدن بازکنان مهاجم می شود اما متاسفانه کمی وزن کفش سنگین بود و در هوای گرم بازکنان با عرق کردن پا مواجه می شدند.با هر بار افتخار کسب کردنی توسط کریس رونالدو نایک نیز با او شریک شده و با دادن کفش فوتبالی ویژه خودش جشنی کوچک را همراه با او برپا نموده است.
در این مطلب می خواهیم نگاهی بیاندازیم به مهمترین کفش های ارایه شده توسط نایک برای CR7 ، پس با ما همراه باشید تا این دفترچه خاطرات را ورق بزنیم از صفحه اول یعنی نایک مرکوریال ویپر در سال ۲۰۰۳ تا آخرین صفحه یعنی نایک مرکوریال سوپرفلای V – DISCOVERY

 

 


Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/mercurial/
Twitter
Pinterest
Instagram