معرفی-برند-جوما
معرفی برند جوما

معرفی برند جوما

معرفی برند جوما

معرفی برند جوما

معرفی برند جوما :جوما (به اسپانیایی: Joma) شرکت تولیدکنندهٔ پوشاک ورزشی اسپانیایی است، که در حال حاضر کفش ورزشی و تجهیزات ورزشی برای فوتبال، بسکتبال، والیبال، دو و میدانی،تنیس و … تولید می‌کند. مقر اصلی آن، در شهر پرتییو د تلدو اسپانیا قرار دارد.

جوما در سال ۱۹۶۵ برای تولید کفش های معمولی تاسیس شد. در ۱۹۶۸ به سمت تولید کفش‌های ورزشی و تخصصی رفت. پس از موفقیت‌هایی جوما وارد بازار فوتبال شد و پس از مدتی تبدیل به پیشرو و رهبر بازار تولید کنندگان تجهیزات ورزشی در اسپانیا شد. امروزه جوما بیش از ۷۰ شعبه در سراسر دنیا دارد. این شرکت سابقه همکاری به عنوان اسپانسر با تیم فوتبال پرسپولیس تهران [۱] و تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان را دارد.

 

شکل گیری برند جوما

برند جوما ۵۰ سال پیش و در سال ۱۹۶۵ در ایالت پورتیلو دی تلدو اسپانیا بنا نهاده شد و فعالیت خود را در تامین تجهیزات ورزشی آغاز کرد. آنها در این مدت زمان فعالیت خود را به صورت عادی ادامه دادند، نه هیچ وقت در صدر اخبار مربوط به برند های ورزشی بودند و نه هیچ وقت غایب بودند. جومایی ها! در این مدت زمان در رشته های مختلف ورزشی از جمله فوتبال، تنیس، بسکتبال و والیبال فعالیت خود را ادامه دادند.

JOMA در سال ۲۰۱۶ یک کالکشن خیلی جذاب برای محصولات تنیس خود با آخرین تکنتولوژی های پیشرفته پارچه ، که نماینگر یک سبک کلاسیک در عین طراحی های مدرن است، معرفی نموده است. هر کدام از طرح ها در ضمن داشتن وزن بسیار سبک آزادی در حرکت را برای بازیکن فراهم می نمایند که یک ویژگی حیاتی برای این ورزش رقابتی (تنیس) می باشد. تکنولوژی های پیشرفته پارچه ضمن خارج نمودن رطوبت ، سبب گردش هوا به دور بدن و بالا رفتن راحتی در زمان مسابقه می شود.

 

رونمایی رسمی از برند ورزشی “جوما” در دیدار با سیاه جامگان

برند لباس ورزشی “جوما” به عنوان لباس تیم فوتبال ذوب آهن انتخاب شد به گزارش سایت باشگاه؛ برند “جوما” به عنوان لباس تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در دوره شانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور انتخاب گردید. این گزارش حاکی است؛ این برند ورزشی که متعلق به کشور اسپانیا می باشد، از کیفیت مطلوبی برخوردار است و پس از رونمایی از آن در دیدار سوپرجام فوتبال کشور مابین ذوب آهن و استقلال خوزستان، امروز در اولین دیدار تیم فوتبال ذوب آهن در دوره شانزدهم لیگ برتر در برابر تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد، بر تن بازیکنان تیم ذوب آهن خودنمایی خواهد کرد.

 

 

 

 

 


Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/joma/
Twitter
Pinterest
Instagram