ضمانت
تضمین اصالت کفش های تاناکورای مهاباد

تضمین کفش تاناکورا

تضمین کفش تاناکورا

تضمین کفش تاناکورا

تاناکورا مهاباد اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که تاناکورا مهاباد برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند. مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از تاناکورا مهاباد خریداری می‌کنند.

ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند و هر برند برای تایید اصالت کفش خود یک کد به محصول خود اضافه می کند که اصتلاحا به آن آرتیکل کد گفته می شود.

 

 

آرتیکل کد

با سرچ آرتیکل کد در گوگل محول و ویژگی های آن را برای شما نمایش داده می شود و تاناکورای مهاباد آرتیکل کد تمام محصولات خود را در عنوان محشول می نویسد.به عنوان مثال { کفش فوتبال ۱۰۳۸۵۱۰۱ } که در اینجا آرتیکل کد ۱۰۳۸۵۱۰۱ می باشد و  در داخل کفش این کد هک شده است و جای هیچ گونه سو استفاده و دستکاری وجود ندارد و خریدار می تواند با سرچ آرتیکل کد درون کفش اطلاعات لازم برای اصالت کالا را از سایت اصلی برند سازنده دریافت کند.

بدونه هیچ مقدمه ای میریم سر اصل مطلب ،از قدیم گفتن شنیدن کی بود ماننده دیدن؟؟ امروز خودمون رو جای کاربری گذاشتیم که قصد داره از طریق اینترنت با مبلغی کم و مناسب یک جفت کفش مناسب و اورجینال بخره.اول از هر چیز در اینترنت با سرچ کلمه “خرید کفش اورجینال” با چند سایت و چند قیمت با اخلاف های فراوان روبه رو می شود.ما خودمون رو جای کاربری گذاشتیم که می خواهد این خرید رو انجام بده و تجربه ی خودمون رو با شما به اشتراک گذاشتیم.شما رو به دید فیلم ضبط شده دعوت می کنم.

شعار همیشگی شرکت تاناکورای مهاباد

فروش پایان معامله نیست ، بلکه آغاز یک تعهد است

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/guarantee_of_origin/
Twitter
Pinterest
Instagram