کتونی های اسیکس
چرا کتونی های اسیکس گرون است ؟

کفش اسیکس چرا گرون است ؟معرفی برند اسیکس ، خرید کتونی اسیکس
کفش اسیکس

کفش اسیکس :

کفش اسیکس به عنوان کتونی های گران قیمت و قشر مرفح جامعه شناخته می شود.در طراحی کتونی اسیکس از هارمونی رنگ های هم نشین ، تکنولوژی IGS ، تکنولوژی +AHAR ، ژل مخصوص اسیکس و اصول حرکتی و اناتومی بدن در نظر گرفته می شود برای همین این برند با فاصله زیاد در کیفیت پیشتاز است.

 

تاریخچه برند اسیکس :

برند اسیکس برای تیمهای المپیک ژاپن کفشهایی تولید کرد تا در مسابقات المپیک سال 1980 مسکو از آنها استفاده کنند.علی رغم آن,ژاپن به ایالات متحده پیوست تا در اعتراض به استیلای شوروی از افغانستان و استفاده نکردن از کفشهایشان آنها را تحریم کند… معرفی کامل برند اسیکس

 

 

دوره طلایی اسیکس:

اواخر دهه ۹۰ زمان هیجان انگیزی در عرصه ورزش بود. فوتبال حرفه ای محبوبیت بیشتری کسب کرد. قهرمانان دوسرعت صدها ثانیه را پشت سر گذاشتند و رکوردهای جهانی هر سال شکسته شدند. در همین دهه، اسیکس توانست با نوآوری و ارائه تکنولوژی های به روز در این صنعت رهبری کند.

تکنولوژی هایی مانند کفی خارجی دولایه از دوجنس متفاوت برای مقاومت بیشتر (DuoSole)، تراکم دوبرار کفی میانی (DuoMax)، روکش چرم مصنوعی مقاوم در برابر سایش و پارگی (RhynoSkin)، لایه پلاستیک فشرده و مقاوم تر در قسمت پاشنه برای جلوگیری از سایش (AHAR Heel Plug)، رشته پلاستیکی در میانه کف کفش برای گردش انژری هنگام حرکات کششی (Trusstic System)، کفی خارجی ترکیبی از دو نوع لاستیک فشرده برای بهبود اصطکاک (Wet Grip Rubber) و …

 

کایانو محبوب اسیکس:

سال ۲۰۰۷ کیهاچیرو اونیتسوکای بنیان گذار درگذشت. اما در سال های بعد از آن نیز موفقیت های اسیکس با خلق کفش های راحت بسیاری برای ورزشکاران و با هدف جلوگیری از مصدومیت و کمک به بهبود عملکرد آنها، ادامه یافت.

اسیکس تا امروز توانسته برای ورزش کاران و ورزش دوستان، برند پیشرو کفش های دویدن بماند. چه در مسابقات حرفه ای، المپیک یا حتی دوندگی هفتگی در پارک، اسیکس انتخاب اول یک دونده واقعی است.

 

دلیل گرون بود کتونی اسیکس :

شاید تا اینجا جواب سوال خودتون رو نگرفته باشید . در جواب این سوال باید گفت که اسیکس یک برند تخصصی ساخت کتونی و کفش های ورزشی است . برای ساخت کتونی های خود از حرفه ای ترین تکنولوژی موجود در جهان استفاده می کند.ژل اسیکس که در انحصار توسط برند اسیکس است یکی از نمونه های بارز از تکنولوژهای بکار رفته در کتونی های اسیکس است. ژل اسیکس ماننده یک ضربه گیر عمل می کند و فشار و ضربه های وارد شده بر کف پا را شدیدا کاهش می دهد.

 

 

ویژگی های کلی برند اسیکس:

کتونی اسیکس
سیستم هدایت برخورد پا که نوعی فلسفه تکنیکی طراحی است که باعث می شود پا به طور طبیعی تری حرکت کند
کتونی اسیکس
نوعی ترکیب جدید است که در کفی خارجی از ان استفاده کرده و موجب نرمی و دوام و حرکت را راحت تر می کند.
کتونی اسیکس
در هنگام رانش پا به جلو کمک می کند وزن بدن به طور یکنواختی پخش شود. تکنولوژی IGS که در بهترین حالت خود قادر به سازگاری با محیط است
کتونی اسیکس
برای اینکه بیشترین تاثیر ضربه گیری را ایفا کند، حباب های ژل بر کفی میانی کفش تعبیه شده اند.
کتونی اسیکس
شکل پاشنه پای هر ورزشکار را به خود می گیرد و آن را قالب پاشنه پا می کند
کتونی اسیکس
ایجاد راحتی و تبادل هوا داخل کفش به شکل ایده آلFacebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/asics-shoe-price/
Twitter
Pinterest
Instagram