BS8562
آرتیکل یا همان سریال کفش اورجینال چیست ؟

آرتیکل یا همان سریال کفش اورجینال چیست ؟

آرتیکل یا همان سریال کفش در داخل کفش یا آیتک (برچسب) آن درج شده است که با سرچ آن در گوگل عکش آن محصول می اید که سایت های مختلف در مورد آن نظر داده و آن را مورد نقد و بررسی قرار داده اند. آرتیکل مانند شناسنامه می باشد به این صورت که یک کد یکتا است و هر محصول یک کد مخصوص به خود را دارد و هیچ کد آرتیکل تکراری وجود ندارد . آرتیکل کد های هر برند با برند دیگر جداست مثلا برند ریبوک در ابتدای آرتیکل های خود اغلب از bs و bd و br استفاده می کند که این نشان می دهد کفش در کدام دسته از سری محصولات ریبوک قرار دارد درحالی که آرتیکل های برند نایک بر اساس هارمونی رنگ و کاربرد آن است.

 

آرتیکل کفش

شرکتی که یک کفش را کپی می کند آیا نمی توانید یک آرتیکل را هم به محصولش اضافه کند و ادعا کند که این کفش اورجینال است ؟

همان طور که گفتیم ارتیکل کد توسط برند اصلی صادر می شود و شرکت های سازنده کفش موضف هستن که حق کپی رایت را عایت کنند در غیر این صورت آن برند سازنده محصولات خود را برای تولید به ان شرکت ارسال نمی کند . جالب است بدانید که کفش های فیک هم توسط برند اصلی برای قشر فقیر و کم درآمد تولید می شود و آن هم توسط بند اصلی سفارش داده می شود اما آرتیکل کد ندارند و برند اصلی هم ان را به عنوان محصول کپی معرفی و توضیع می کند به هر حال اجناس کپی هم طرفدار های خاص خودش را دارد.

 

آرتیکل کفش

سرچ آرتیکل کد در گوگل

آرتیکل یا همان سریال کفش در داخل کفش یا آیتک (برچسب) آن درج شده است که با سرچ آن در گوگل عکش آن محصول می اید که سایت های مختلف در مورد آن نظر داده و آن را مورد نقد و بررسی قرار داده اند. این ارتیکل کد مخصوص محصولات اورجینال می باشد و شرکت سازنده یا کشور تولید کننده در اورجینال بودن آن تاثیر ندارند و برای اینکه برند اصلی محصولات خود را با خیال راحت به عنوان محصول تایید شده و اصلی به مشتریان خود ارئه دهد از ارتیکل کد استفاده میکند.

آرتیکل کد کفش داخل کفش نوشته شده است و معمولا با عبارت ART مشخص می شود که نمایانگر آرتیکل است ، آرتیکل ها معمولا بیانگر سری تولید کفش ، هارمونی رنگ ، سال ساخت و کیفیت محصول می باشد . ارتیکل یکی از مهمترین راه های تشخیص کفش فیک از اورجینال است ،اگر محصول اورجینال باشد تصاویر ان در گوگل نمایش داده خواهد شد .

BS8562
 

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/article/
Twitter
Pinterest
Instagram