گارانتی تاناکورا برای تعویض بدونه قید وشرط محصولات خود

گارانتی تاناکورا برای تعویض بدونه قید وشرط محصولات خود | تاناکورا

گارانتی تاناکورا برای تعویض بدونه قید وشرط محصولات خود

شرکت بزرگ تاناکورای مهاباد با این جمله که جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود شدیدا مخالف است.

گارانتی تاناکورا

 

گارانتی تاناکورا مهاباد بر پایه تعهدادت خود مبنی بر اینکه جنس اورجینال و اصل و آکبند تحویل شما مشتریان عزیز می دهد اهداف خود را پایه ریزی می کند.هر کسب و کاری یک سری چهار چوب کاری دارد که در بعضی از شرکت ها به نام قانون و در بعضی دیگر به نام اساسنامه یاد می شود اما این چهارچوب کاری در تاناکورای مهاباد منشور کاری نامیده میشود.در این منشور چند رکن اصلی وجود دارد:

رکن اول: به هیچ وج نباید محصول خریداری شده توسط مشتریان از طریق اینترنت گرانتر از محصولی باشد که مشتری به صورت حضوری از شرکت خریداری میکتد به این معنی که مشتری به این باور برسد که اگر حضور از مجتمع تاناکورای مهاباد خرید می کردم می توانستم همین کالا رو ارزانتر تهیه کنم.

 

رکن دوم: قیمت ها باید مقطوع باشد و نباید یک محصول با دو قیمت مختلف به فروش برسد به استثنای تخفیف های مناسبتی که در فاکتور باید قیمت اصلی و تخفیف کامل درج شود.

 

رکن سوم: از طریق اینترنت شرکت موظف است فقط محصولات آکبند و اورجینال که دارای کد آرتیکل هستند رو به نماید بگذارد .مجموعه تاناکورای مهاباد جای محصولات کپی و فیک(تقلبی) نیست.

 

رکن چهارم: شرکت موظف است بیت 24 تا 72 ساعت محصول خریداری شده را به هر طریق ممکن به دست مشتری برساند در غیر این صورت باید به عنوان غرامت و رضایت مندی مشتری مبلغی را به عنوان تخفیف برای خرید بعدی مشتری لحاظ کند.

 

رکن پنجم: مشتری موظف است شماره پای خود را کامل و دقیق بگویید و بعد از تایید عکس محصول و گرفتن اطلاعات درباره محصول با دید باز خرید کند.

 

رکن شیشم: هدف ما فروش محصولات به مشتری نیست بلکه جلب اعتماد مردم و راهنمایی است.

 

رکن هفتم: در صورت ارسال محصول و دریافت ان توسط مشتری تا یک هفته مهلت دارد که محصول را بررسی کند که آیا محصول با عکس درج شده در سایت مطابقت دارد یا خیر یا اینکه ایا محصول کد اصالت یا همان ارتیکل را دارد یا خیر یا اینکه محصول اصل هست یا بدل.در صورت بروز اشتباه یا نارضایتی مشتری محصول بدونه قید و شرط پس گرفته خواهد شد.

 

رکن هشتم: هر محصول یک بار به صورت رایگان ارسال می شود و در صورتی که کاربر اشتباه سایز خود را وارد کرده باشد باید جنس را کرجوع کنید و هزینه ارسال مجدد محصول را پرداخت کنید زیرا در قیمت گزاری محصولات یک بار هزینه رایگان محاسبه می گردد.

 

فروش پایان معامله نیست ، بلکه آغاز یک تعهد است

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/7day/
Twitter
Pinterest
Instagram