کفش فوتبال اورجینال آدیداس سری ایکس مدل s83023

کفش فوتبال اورجینال آدیداس سری ایکس مدل s83023
s83023

کفش فوتبال اورجینال آدیداس سری ایکس مدل s83023

کفش فوتبال آدیداس سری ایکس مدل s83023 کفشی است دارای رنگ مشکی با خطوط سبز که ظاهر آن را بسیار جذاب کرده است . این کفش فوتبالی سری تولیدات نیتروشارژ از برند آدیداس می باشد . همانگونه که می دانید آدیداس از مسی حمایت می کند و در مقابل شرکت نایک هم از کریستیانو رونالدو حمایت می کند. آدیداس در تولیدات خود از عواملی مانند زمین بازی ظاهر جذاب و راحتی در استفاده استفاده می کند که این کفش نیز از این قاعده بی بهره نیست .

این کفش مخصوص چمن طبیعی کوتاه و یا چمن مصونوعی می باشد . زیره این کفش نرم بوده و در دویدن پا را خسته نمی کند ، حس برهنگی برای لمس بیشتر توپ در کنار ساق عرقگیر از دیگر ویژگی های این کفش محصوب می باشد. این کفش برای همه بازیکنان به غیر از دروازبان و داور مناسب می باشد چون ویژگی خاصی برای پست یا جایگاه خاص در زین ندارد که باعث شود بازیکنان دیگر در استفاده از ان دپار مشکل شوند .

نقاط قوت کفش فوتبال اورجینال آدیداس سری ایکس مدل s83023

ترکیب دو رنگ بسیار جذاب

100% اورجینال ( دارای آتیکل کد درقسمت داخل کفش )

دارای استوک فلزی (مناسب برای زمین های گلی و مرطوب)

مناسب برای بازیکنان هافبک و مدافعان

دارای گارد در قسمت پاشنه پا

کفش فیت پا می باشد و در شرایط پر فشار از پا بیرون نمی آید

دارای رویه چرمی و الیاف مصنوعی

طراحی خاص در قسمت بستن بند های کفش

دارای زیره از جنس فلز و پلی مر فشورده که هرگز لیز نمی خورد

 

s83023

 

سرچ آرتیکل کد در گوگل

آرتیکل یا همان سریال کفش در داخل کفش یا آیتک (برچسب) آن درج شده است که با سرچ آن در گوگل عکش آن محصول می اید که سایت های مختلف در مورد آن نظر داده و آن را مورد نقد و بررسی قرار داده اند. آرتیکل مانند شناسنامه می باشد به این صورت که یک کد یکتا است و هر محصول یک کد مخصوص به خود را دارد و هیچ کد آرتیکل تکراری وجود ندارد . آرتیکل کد های هر برند با برند دیگر جداست مثلا برند ریبوک در ابتدای آرتیکل های خود اغلب از bs و bd و br استفاده می کند که این نشان می دهد کفش در کدام دسته از سری محصولات ریبوک قرار دارد درحالی که آرتیکل های برند نایک بر اساس هارمونی رنگ و کاربرد آن است.

این ارتیکل کد مخصوص محصولات اورجینال می باشد و شرکت سازنده یا کشور تولید کننده در اورجینال بودن آن تاثیر ندارند و برای اینکه برند اصلی محصولات خود را با خیال راحت به عنوان محصول تایید شده و اصلی به مشتریان خود ارئه دهد از ارتیکل کد استفاده میکند. آرتیکل کد کفش داخل کفش نوشته شده است و معمولا با عبارت ART مشخص می شود که نمایانگر آرتیکل است ، آرتیکل ها معمولا بیانگر سری تولید کفش ، هارمونی رنگ ، سال ساخت و کیفیت محصول می باشد . ارتیکل یکی از مهمترین راه های تشخیص کفش فیک از اورجینال است ،اگر محصول اورجینال باشد تصاویر ان در گوگل نمایش داده خواهد شد . بررسی کامل آرتیکل خود را اینجا دنبال کنید

s83023

 

ویژگی برند آدیداس

شرکت بزرگ آلمانی که توانست طی سالیان گذشته خود را به عنوان معتبرترین برند ورزشی جهان معرفی نماید، در اصل در سال 1924 توسط یک آلمانی به نام «آدولف داسلر» با نام «گبرودر داسلر شوفابریک » تاسیس شد و بعدها در سال 1948 نام «آدیداس» به خود گرفت. شرکت آدیداس در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش، پاافزار و کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبت های شخصی و لوازم لوکس فعالیت می کند. این هلدینگ بزرگ، شرکت تولید پوشاک ورزشی «ریباک»، شرکت لوازم گلف «تیلورمِید»، و شرکت «راک پورت» را تحت مدیریت دارد.

s83023

 

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%da%a9%d9%81%d8%b4-%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d9%88%d8%b1%d8%ac%db%8c%d9%86%d8%a7%d9%84-%d8%a2%d8%af%db%8c%d8%af%d8%a7%d8%b3-%d8%b3%d8%b1%db%8c-%d8%a7%db%8c%da%a9%d8%b3-%d9%85%d8%af/
Twitter
Pinterest
Instagram