کتونی ریبوک

کتونی ریبوک

کتونی ریبوک از محبوب ترین کتونی ها محصوب می شود .برای خرید کفش اورجینال مطمعنا داشتن اطلاعات کافی درباره کفش و انواع مدل ها و مشخصات کفش در درجه اول جزو مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کنید.

برند ریبوک (Reebok) زیر مجموعه ی گروه بزرگ ورزشی آدیداس (Adidas) است و فعالیتش را از سال ۱۸۹۵ با کفش دویدن (Spiked Running Shoe) آغاز کرد.

در نمایندگی رسمی ریبوک Reebok ،توضیح خواهیم داد که گاهی تشخیص یک کفش اورجینال از تقلبی بسیارآسان و گاهی واقعا مشکل است.

یکی از راه ها از طریق مقایسه قیمت و بررسی فروشگاه میباشد.

مطمعنا کفش های تقلبی از نظر قیمت بسیار متفاوت هستن و ظاهر فروشگاه هم خود نمایانگر این موضوع است.به عنوان مثال آیا تمامی کفش های فروشگاه ورزشی از یک مارک خاص مثلا ریباک هستند یا خیر؟

 

ظاهر فروشگاه های ورزشی و نمایندگی اصلی ریباک کاملا مشخص است . اما اکنون که از فروشگاه ورزشی برندتیز خرید میکنید چگونه به اصل و اورجینال بودن کفش های ریباک پی ببرد؟تنها راه مطمئن دیدن زبانه داخل کفش است.

باید تمامی مشخصات از قبیل کد کفش و مدل و نوع کاربرد کفش که به عنوان مثال برای چمن هست و یا پیاده روی و یا والیبال …نوشته شده باشد.یکی از تفاوت های فروشگاه ورزشی برندتیز با سایر فروشگاه ها در این است که مشخصات کفش های ریباک همگی قید شده و تصاویر عکس با وضوح تصویر بالا به راحتی در اختیار مشتری قرار داده شده است.شما حتی میتوانید با مقایسه ظاهر کفش ها از تقلب و اصل بودن کفش ها مطمئن شوید .

این مارک همچنین به صورت منحصر به فرد لباس های کراس فیت (CrossFit) را تولید می کند.تاناکورا جالب است بدانید کتونی ریبوک امروزه یکی از زیرمجموعه‌های شرکت آلمانی آدیداس است.این شرکت در سال ۱۸۹۵ توسط جی.دبیلو. فاستر و با نام جی.دبلیو. فاستر اند سانز (به انگلیسی: J.W. Foster and Sons) در شهر بولتون، بریتانیا تاسیس شد.

در سال ۱۹۵۸ جو و جف فاستر؛ نوه‌های جی.دبلیو. فاستر (مؤسس ریباک) نام این شرکت را به ریباک تغییر دادند، که این نام از تلفظ آفریقایی واژه رباک (به انگلیسی: rhebok) (نوعی غزال آفریقایی) گرفته شده است. آنها نام ریباک را، در لغت‌نامه‌ای پیدا کردند، که جو فاستر در دوران نوجوانی، در یک مسابقه برنده شده بود. در این دیکشنری که نسخهٔ آفریقای جنوبی بود، تلفظ رباک، به ریباک تغییر یافته بود. خط تولیدات این برند شامل محصولات دیگری همچون لباس ورزشی ، لوزام ورزشی و … فعال هستن.

تغییر نگرش در استراتژی‌های ریباک برای گسترش نفوذ ورزش در جامعه ، یکی از علت‌های اصلی در تغییر لوگوی قدیمی ریباک به لوگوی دلتا شده است.

بیشتر تولیدات این برند توسط کشور چین ساخته شده و به نمایندگی های معتبر خود داده خواهد شد.

ریباک یک برند معتبر است که در هنگام طراحی کفش وکتونی ریبوک هوشمندانه عمل می کند.

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%da%a9%d8%aa%d9%88%d9%86%db%8c-%d8%b1%db%8c%d8%a8%d9%88%da%a9/
Twitter
Pinterest
Instagram