عکس چمن
چمن مصنوعی

 

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی دارای ظاهر و ماهیت خشن تری نسبت به چمن طبیعی است  اما با تغییر رنگ کاملا شبیه به چمن‌های طبیعی می باشد که دارای مزایای زیادی است. چمن مصنوعی ساخته شده برای انواع آب و هوایست که در زیر آن برای شبیه سازی یک چمن طبیعی بوسیله خرده های لاستیک نرم یا پرز های مخصوص و یا ترکیبی از ماسه و خرده لاستیک پر میشود.
این چمن متراکم تر، مقاوم تر و نیازمند نگهداری بسیار کمتری است و مشکل رشد تخم چمن در زمین‌های غیر حاصل خیز را نیز حل نموده‌است.

مناطق استفاده ازچمن مصنوعی

چمن مصنوعی در مناطقی به کار می‌رود که امکانات لازم برای رشد چمن‌های طبیعی فراهم نیست و یا این که نگهداری آن به نحو مطلوب، غیر ممکن یا مشکل باشد. این نوع کفپوش‌ها عمدتاً در استادیوم‌های ورزشی به کار می‌روند.

میخ زیره

میخ زیره کفش مخصوص چمن مصنوعی برای جلوگیری از سایش با جنس پلاستیکی آن طراحی شده است .این نوع کفش ها دارای میخ های متعدد و متمرکز در نقاط مختلف زیره کفش هستند.
ارتفاع این نوع میخ ها ممکن است در کفش های مختلف متفاوت باشد تا در سرعت دادن به بازی شما بهتر عمل کند.

چمن مصنوعی

بدلیل خاصیت پلاستیکی بودن چمن مصنوعی داخل همه میخ های این نوع کفش ها حفره های وجود دارد تا بدلیل تماس و اصطکاک بین جنس پلاستیکی چمن و جنس پلاستیکی میخ کفش ساییدگی و خوردگی در میخ بوجود نیاید ، از دیگر مزایای این نوع طراحی توخالی فرورفتن بهتر میخ در خرده لاستیک یا ماسه موجود در زیرسازی چمن است که باعث حس کردن بهتر نرمی در زیر پا میشود.

چمن مصنوعی (2)

یکنواختی سطح زمین در تمامی ابعاد و سطوح از لحاظ ظاهری و فیزیکی باعث گردیده تا خطاهای ناشی از عیوب زمین در حین بازی به صفر برسد بر روی زمینهای چمن مصنوعی بهترین کنترل بر توپ اعمال شده و حرکت متقابل بازیکن و توپ عالی و روان است در صورتیکه درچمن طبیعی رشد غده ای و متراکم و ایجاد توده چمن در یک ناحیه از زمین وکچلی در ناحیه دیگرباعث ناهمواری زمین و ایجاد مشکل در بازی و انحراف توپ می شود 

 

Artificial Grass

The artificial grass has a more rugged appearance and nature than a natural grass, but with a change in color, it is quite similar to natural grass, which has many advantages.

An artificial grass is made up of a variety of climates below which is used to simulate a natural grass filled with soft rubber crumbs or special linen or a combination of sand and rubber

Areas of Use of Artificial Chimneys

Artificial grass is used in areas that are not equipped to grow natural grass or that it is desirable, impossible or difficult to maintain. These types offloors are mainly used in sports stadiums

Nail cinnamon

Nail cuticles are designed for artificial grass shoes to prevent wear with its plastic material. These types of shoes have multiple nails and are concentrated in different places of cumin shoes

The height of these nails may vary from one foot to another, in order to make your game faster.

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%da%86%d9%85%d9%86-%d9%85%d8%b5%d9%86%d9%88%d8%b9%db%8c/
Twitter
Pinterest
Instagram