معرفی-نایک-سری-تمپو
معرفی نایک تمپو

نایک تمپو

کفش های فوتسال نایک تمپو به راحتی و دوام شهره هستند ، چند وقتیست که نایک از نسخه هفتم این سری رونمایی نموده که علاوه بر حفظ ویژگی های قبلی خود دارای ظاهر و ویژگی های مدرنتری نسبت به قبل شده تا قدم به قدم با حفظ اصالتش به یک کفش کاملا مدرن تبدیل شود.

کفش نایک تمپو لیگرا 4 به عنوان عضو جدید این سری بتازگی اضافه شده که شاید برای برخی فوتسالیست ها ناشناخته باشد ، در این مطلب سعی می کنیم تا شناخت بهتری از این مدل کفش جدید داشته باشید و شاید یکی از گزینه های انتخابی شما در آینده شود.

رویه چرمی پیشرفته و ابداعانه کفش نایک تمپو

نایک تمپو
نایک تمپو

به مانند سایر کفش های فوتسال سری تمپو ، لیگرا4 نیز دارای رویه ای کاملا چرمی از چرم گوساله هست ، اولین ویژگی فنی که در نگاه اول در این کفش مشاهده میشود یکپارچگی چرم از ابتدا تا نزدیک به پاشنه کفش است.

که بدون هیچگونه وصله پینه یا ساختار داخلی کاملا یکدست طراحی شده که باعث ارتقای کیفیت چرم و افزایش طول عمر آن میشود.

در زیر این چرم در داخل کفش در راستای چرم یک پد نرم و منعطف و البته بسیار نازک تعبیه شده تا در لمس اول بمانند کفشی که چندین بار از آن استفاده کرده اید و بخوبی فیت پای شما شده را تجربه کنید.

این پد همچنین باعث راحتی و کاهش چشمگیر فشار یا التهاب احتمالی رویه کفش در طول یک بازی طولانی خواهد شد.

زبانه جدید و ابداعانه

نایک تمپو
نایک تمپو

نایک در عضو جدید سری تمپو زبانه کفش را مجهز به کابل هایی منعطف و کشی نموده که به بند های کفش متصل هستند و بازیکن با محکم کردن بند کفش باعث میشود این کابل های کشباف زبانه را بهتر بر روی پای بازیکن بخواباند و در نتیجه تجربه ای جدید از فیت و قفل شدن کفش با پا را تجربه خواهید کرد.

کنترل و دقت شوت زنی

نایک تمپو
نایک تمپو

برخلاف سایر مدل های پیشین ، نایک در مدل های جدید سری تمپو که لیگرا4 را هم شامل میشود از پدهایی درشت و دنده ای شکل بر روس سراسر کفش استفاده نموده که باعث تنش و درگیری بهتر توپ بر روی کفش میشود که تسلط بازیکن بر روی توپ و هم چنین افزایش دقت ضربه و شوت او را در پی دارد.

فوم جذب شوک نایک تمپو

نایک تمپو
نایک تمپو

به مانند گذشته لیگرا4 نیز مجهز به فوم جذب شوک هست که هم در خنثی نمودن تنش های وارده از سطح سالن به ساق و کمر بازیکن کمک می کند و هم در چابکی گام هایش کمک خواهد کرد.

الگوی پیاده شده بر روی زیره کفش تمپو لیگرا4 مخصوص چرخش و تغییر مسیردر سرعت بالا هست بدون اینکه بازیکن تعادل خود را از دست دهد.

کفش فوتسال تمپو لیگرا4 یک کفش با ویژگی هایی نزدیک به یک کفش تاپ از سری تمپو هست ، هر چند سایه کفش هایی مثل تمپو ایکس پروکسیمو را بالای سر خود حس می کند.

 Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%d9%86%d8%a7%db%8c%da%a9-%d8%aa%d9%85%d9%be%d9%88/
Twitter
Pinterest
Instagram