شکست ایران
شکست تیم نوجوانان ایران در مقابل اسپانیا

شکست ایران در مقابل اسپانیا

 

شکست تیم نوجوانان ایران در مقابل اسپانیا

تیم نوجوانان ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۷ در نهایت با سه گل مغلوب اسپانیا شد.تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۷ هند برابر اسپانیا قرار گرفت و در نهایت با سه گل برابر اسپانیا مغلوب شد و نوجوانان ایران شکست خورد.

 

اسپانیا از شروع بازی توپ و میانه میدان را در اختیار گرفت و این موضوع باعث شد که بازیکنان ایران نتوانند نفوذ کنند. پاس‌های مداوم لاروخا خیلی زود نتیجه داد و این تیم توانست در دقیقه ۱۲ به گل نخست دست پیدا کند. آبل روییس دروازه ایران را باز کرد.

 

شرایط پس از گل تغییری پیدا نکرد و اسپانیایی‌ها باز هم با در اختیار گرفتن توپ، دروازه ایران را تهدید کردند. دستپاچگی در میان بازیکنان ایرانی دیده می‌شد و به همین خاطر آنها نمی‌توانستند بازی مورد نظرشان را به نمایش بگذارند.

 

شکست تیم نوجوانان ایران در مقابل اسپانیا

 

 لاروخا در دقیقه ۳۳ می‌توانست دوباره به گل برسد اما ضربه بازیکن اسپانیایی به بیرون رفت. تا این لحظه بازیکنان ایران نتوانسته بودند دروازه حریف را تهدید کنند.

اشتباهات شاگردان عباس چمنیان در نیمه نخست بیش از حد تصور بود و ممکن بود به دریافت گل‌های بیشتری منجر شود.

 

در نیمه دوم اما شرایطی کمی متفاوت شد و شاگردان عباس چمنینان با اعتماد به نفس بیشتری به سمت دروازه حریف حمله کردند اما در دقیقه ۶۰ شوتی تماشایی گومز برای دومین بار دروازه ایران را باز کرد تا کار سخت شود.

 

درحالی که نوجوانان ایران برای جبران گل های خورده تلاش می کردند این اسپانیا بود که در دقیقه ۶۹ به گل سوم رسید.

دو دقیقه بعد سعید کریمی یکی از گل ها را جبران کرد اما تیم ایران در ادامه نتوانست گل های بیشتری به ثمر برساند و در نهایت با قبول شکست از دور مسابقات کنار رفت و به جمع چهار تیم برتر جام جهانی راه پیدا نکرد.

 

 

تاناکورا مهاباد

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%d8%b4%da%a9%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86/
Twitter
Pinterest
Instagram