خرید کفش سالونی : تاناکورای مهاباد مرکز خرید کفش سالونی و فوتسال است

خرید کفش سالونی : تاناکورای مهاباد مرکز خرید کفش سالونی و فوتسال است

خرید کفش سالونی

 

 

خرید کفش سالونی

کفش با زیره IN یا IC و یا IT که همگی یک معنا دارند مخصوص بازی در زمین ابعاد کوچک و ۵ نفره هست که معمول آن بازی فوتسال در سالن است. سطح این نوع زمین ها از جنس بسیار سخت و صاف NON-MARKING است که دارای روکشی صیقلی و یا صاف و بدون صیقل است .

یکی از حساسیت‌های موجود برای ورزشکاران انتخاب و خرید کفش فوتسال است. کفش فوتسال که ویژگی‌های لازم برای رشته ورزشی مورد نظر را داشته باشد. رشته‌های مختلف ورزشی نیاز به کفش خاص خود را دارد و با توجه به شرایط زمین، نحوه انجام و یا حتی سطح تمرینی خود ورزشکار نیازمند کفش مناسب خود است.

فوتسال ورزشی است که کفش مناسب آن باید از یک کفه‌ی لاستیکی بهره ببرد. چراکه این ورزش داخل سالن انجام می‌شود و کف سالن‌های ورزشی معمولا از جنس پی وی سی است و اگر ورزشکار کفش مناسب به پا نداشته باشد باعث سر خوردن‌اش روی زمین می‌شود. از سوی دیگر کفش فوتبال باید طوری طراحی شود که بازیکن را کاملا به توپ مسلط کند.

852572-308

کفش فوتسال مناسب برای پاهای پهن

موقعی که بدنبال خرید کفش فوتسال برای پاهای پهن هستید دو نکته اصلی رو همیشه مد نظر داشته باشید نکته اول رویه منعطف و نکته دوم قالب و فرم مناسب کفش که شکلی باریک نداشته باشه مخصوصا در جلوی کفش که انگشتان قرار می گیرند ، هر دوی این نکات مکمل هم هستند.برند های مختلف سازنده کفش های فوتسال راهکار و فناوری های مختلفی را برای منعطف نمودن بدنه و رویه کفش استفاده می کنند که به دو راهکار اصلی اشاره می کنیم.

طراحی این فوم باید به شکلی باشد که در عین راحتی، تحمل فشار و وزن بدن را بخوبی داشته باشد. همچنین دارای مقاومت بالایی باشد تا شکل خود را در اثر مرور زمان از دست ندهد. تکنولوژی Lunerlon نایک، چنین فوم نرم و با دوامی را فراهم نموده است. فوم Lunerlon نایک، نسبت به فوم های فایلون ۳۰ درصد سبک تر هستند.

 

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%86-%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84-in-ic-it/
Twitter
Pinterest
Instagram