کفش فوتبال چمن سخت : خرید کفش چمن سخت ، ویژگی های کفش چمن سخت

کفش فوتبال چمن سخت : خرید کفش چمن سخت ، ویژگی های کفش چمن سخت
کفش فوتبال چمن سخت

کفش فوتبال چمن سخت

سافت گراند یا زمین نرم به زمین دارای چمن طبیعی گفته میشود که نرم و گل آلود است و نیاز به قدرت کشش بیشتری برای سرعت گرفتن است. کفش ساخته شده برای زمین SG دارای قابلیت حذف و جایگزینی میخ ها است که معمولا دارای ۶ میخ است که ۴ تا در جلو و ۲ تا در عقب زیره کفش تعبیه شده است ( بقیه میخ ها غیر از این ۶ میخ اگر تعبیه شوند ثابت و غیر قابل تعویض هستند).

کفشهاى HG که مخفف کلمه HARD GROUND هست و همینجور که از معنى کلمه پیداست براى استفاده در زمینهاى سفت هستند. کفه کفشهاى HG غالبا محکمتر هستند نسبت به کفشهاى FG و اکثر مصرف کننده ها از اونها در چمنهاى کوتاه سفت و یا چمنهاى مصنوعى هم استفاده میکنند.

ویژگی های کفش فوتبال

برای یک بازیکن فوتبال، کفش اغلب مهم ترین جزء از تجهیزات ورزش فوتبال است که یک بازیکن مرد یا زن می تواند داشته باشد و در عین حال مشکل ترین قسمت برای انتخاب نیز هست. امکانات بی حد وحصری وجود دارد، سبک های مختلف زیاد، فناوری های مختلف، اینکه چگونه یک فرد همواره تصمیم می گیرد؟

اینکه چطور شما می توانید کفشی را که  مناسب شماست بیابید؟ و زمانی که  شما کفش مناسب و دلخواه خود را یافتید چطور آن ها را اندازه پاهایتان میکنید (از لحاظ تنگی و گشادی کفش)؟ و اینکه شما چطور باید بعد از هر بار پوشیدن کفش ها از آن ها مراقبت کنید. آنچه که در پای شما اتفاق می افتد؛ اتفاقات روی زمبن بازی را کنترل میکند. میزان راحتی کفش در پا تعیین کننده کیفیت بازی شماست.

 

  1. مناسب برای : چمن طبیعی نرم ، مرطوب و گل آلود
  2. طراحی شده برای : افزایش کشش و سرعت
  3. شکل معمول : میخ های قابل تعویض بشکل مخروطی از جنس آلومینیوم و در صورت وجود میخ های ثابت ، پلاستیکی و شکل تیغه ای یا مخروطی هستند.
Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86-%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84-soft-ground-sg/
Twitter
Pinterest
Instagram