کفش فوتبال چمن سخت : خرید کفش چمن سخت ، ویژگی های کفش چمن سخت

کفش فوتبال چمن سخت

کفش فوتبال چمن سخت

کفش فوتبال چمن سخت

هارد گراند یا زمین سفت به نوعی از زمین چمن گفته میشود که دارای چمنی بسیار خشک است که در آن ممکن است ماسه و سنگ ریزه نیز پیدا شود که به میخ های کفش اجازه نفوذ را نمی دهد. کفش با میخ های HG از جنس TPU سخت و فشرده ساخته شده تا دوام و طول عمر آن را افزایش بدهد .

برای سطوح طبیعی سفت یا مصنوعی مثل چمن مصنوعی یا زمین های محکم ساخت بشر و زمینهای خشک شده در برابرآفتاب (زمین هایی که در معرض تابش نور آفتاب بوده و آب خود را از دست داده و سفت شده اند) ساخته شده است.تسمه این نوع زیره ، تعداد زیادی گل میخ کوچک دارد که  به طور یکنواخت در سراسر زیره توزیع شده است.آنها همچنین گزینه خوبی برای زمین های یخی ارائه میدهند.(در زمینهای یخ زده نیز کارایی دارد) و  زوج پشتیبان خوبی برای بیشتر بازیکنان است.

میخ های کفش مخصوص زمین HG دارای تراکم بالا و ارتفاع کوتاه هستند تا بخوبی فشار وارده از یک زمین سفت و خشک را در میان زیره کفش توزیع کنند.

کفش فوتبال چمن سخت

 

 

ویژگی های کفش فوتبال چمن سخت

به بیان ساده، رویه کفش قسمتی از کفش است که با توپ در تماس است.رویه ها از گونه های مختلفی از چرمهای طبیعی و مصنوعی ساخته شده است. هر دو نوع (چرم طبیعی و مصنوعی) طیف گسترده ای از احساس راحتی و دوام را اراِئه میدهند.چرم نرم تر، تماس بهتری به ارمغان می آورد. متاسفانه بهترین تماس اغلب به عنوان دوام کمتر تعبیر و معنی میشود.(از طرفی هر چه تماس با توپ بیشتر و بهتر باشد؛

  1. مناسب برای : چمن طبیعی خیلی خشک و دارای سنگریزه و ماسه
  2. طراحی شده برای : افزایش کشش و راحتی
  3. شکل معمول : مخروطی و تیغه ای با تراکم و فشردگی زیاد جهت افزایش طول عمر
  4. کفش با زیره کربن می تواند بهترین انتخاب باشد
Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86-%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84-hard-ground-hg/
Twitter
Pinterest
Instagram