کفش فوتبال چمن طبیعی : خرید کفش چمن طبیعی ، .ویژگی های کفش چمن طبیعی

کفش فوتبال چمن طبیعی : خرید کفش چمن طبیعی ، .ویژگی های کفش چمن طبیعی

کفش فوتبال چمن طبیعی

 

کفش فوتبال چمن طبیعی

فیرم گراند به به زمینی گفته میشود که دارای چمنی تقریبا کوتاه و طبیعی است که در زیر پا نیز محکم و ثابت است ولی در عین حال کمی احساس رطوبت نیز می کنید ، یعنی در کل زمینی پایدار و محکم است که با زمین سفت و خشک تفاوت دارد.یکی

از معضلات ورزش در محیط‌‌های آزاد، قرار گرفتن در شرایط مختلف آب و هوایی است که بازیکنان فوتبال را در کنترل توپ دچار مشکلات زیادی خواهد کرد. استفاده از تکنولوژی NSG یا Non Stop Grip در این کفش به شما در کنترل بهتر توپ در هر شرایطی کمک خواهد کرد. در واقع لایه رویین این کفش دارای سطحی بسیار نازک با برخورداری از سطح نقطه‌ای برجسته بوده که از سر خوردن توپ بر روی این کفش حتی در شرایط بارانی جلوگیری خواهد کرد.

 

ویژگی های کفش فوتبال چمن طبیعی

یکی از ویژگی‌های مثبتی که در ساخت این کفش به کار رفته، قالب شدن بهتر آن به پای بازیکنان است. برای تحقق این مسئله مجموعه عوامل مختلفی دست به دست هم می‌دهند تا در نهایت شما از کفشی استفاده کنید که به بازدهی بیشتر شما کمک کند. استفاده از این تکنولوژی نیز شرایطی را ایجاد کرده تا با استفاده از مواد با‌کیفیت در رویه و دوختی دقیق، کفشتان فرم و شکل بهتری در پای شما پیدا کند.

زیره با میخ های FG مناسب ترین گزینه برای بازی روی این نوع زمین هستند که باعث افزایش سرعت انفجاری ، کشش و راحتی و کاهش چشمگیر فشار وارده از سطح زمین به پا میشوند.مدل بالا یک نمونه زیره مناسب برای چمن FG می باشد ه بازیکن های داری پست های میانی و دافعی می توانند از آن استفاده کنند.نمونه پایین هم مناسب برای بازکین های مهاجم می باشد که هم دارای پل های تیغی و هم میخی می باشد که اصتلاحا به آن میکس می گویند.

کفش فوتبال چمن طبیعی

  1. مناسب برای : چمن طبیعی خشک و محکم
  2. طراحی شده برای : سرعت انفجاری ، راحتی و افزایش کشش
  3. شکل معمول میخ : عمدتا مخروطی، توخالی و بعضی مواقع تیغه ای
Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86-%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84-firm-ground-fg/
Twitter
Pinterest
Instagram