کانال تلگرام
تاناکورا چیست؟

تاناکورا چیست

دوستان عزیز سلام: امروز در خدمتتون هستیم تا با تاناکورای مهاباد بیشتر آشنا بشیم.شاید اولین سوالی که براتون پیش بیاد این باشه که:

تاناکورای مهاباد چیست؟

در جواب این سوال باید گفت که تاناکورای مهاباد نام یک شرکت بازرگانی می باشد که تخصوص اون عرضه و فروش محصولات اورجینال می باشد.در شرکت تاناکورای مهاباد کلکسیونی از تولیدات برند مختلف وجود داره که محصولات روز دنیا رو به نمایش می گذاره که شما عزیزان می توانید محصولات اروپایی رو به قیمت خیلی کمی خریداری کنید.نقطه ی عطف و برگ برنده تاناکورا این است که محصولات برندهای مختلف رو به یک سوم قیمت نمایندگی به فروش میروسه و تضمین میکنه که این محصولات همگی اصل هستن.

مجموعه بزرگ تاناکورا از دو بخش کاملا مجزا تشکیل شده که یک بخش آن تاناکورا عمده و دیگری بازار بزرگ تاناکورا خرده فروشی است.بازار بزرگ تاناکورای مهاباد که به صورت خرده محصولات را عرضه می کند در کنار پایانه مسافربری (ترمینال) قرار دارد می می توان خیلی راحت به آن دسترسی پیدا کرد.

 

 

شاید به پرسید این محصولات از کجا میاد که قیمتشون یک سوم قیمت نمایندگی هاستش؟

هر ساله در کریسمس که فروشگاه های اروپایی محصولات سال جدید رو وارد فروشگاه خودشون می کنن و محصولاتی که تولید سال قبل هستش رو به نمایندگی پس میدن.تاناکورای مهاباد اون محصولات رو خریداری و وارد میکنه.قیمت تمام شده این محصولات به حدی پایین هستش که تقریبا با قیمت طرح اون محصول رقابت میکنه.برای اطمینان از خرید محصول اورجینال ،شرکت تاناکورای مهاباد تضمین می کنه در صورت اورجینال نبودن محصول بدونه هیچ قید و شرطی محصول رو پس خواهد گرفت.

 

تاناکورای مهاباد از کجا شروع شد…؟

در اویل سال 1368 جمعی از سکنه شهر مهاباد اقدام به وارد کردن محصولات دست دوم کردن به دلیل جنگ تحمیلی و پناهدگی مردم عراق به مهاباد ،پوشاک از نیاز های اصلی محصوب می شد.بعد از پایان جنگ این تجارات متوقف نشد و ساکنین این شهر با احداث مغازه های مختلف به صورت تکی اقدام به فروش محصولات اروپایی کردن زمانی که محصول اروپایی مد نبود…قیمت پایین در کنار کیفیت بالایی جنس دو اهرم قدرتمند بودن که به تاناکورا مهاباد شهرت ملی دادن در حدی که در ایارن به محصول دست دوم میگن تاناکورا …. در حالی که محصول دست دوم یعنی استوک.

 

 

چرا تاناکورا ؟ این اسم از کجا آمد؟

در سال 1365 سریالی به نام اوشین پخش می شد که در اون شوهر اوشین  یک مغازه دست دوم به نام تاناکورا داشت که اونم در آتش سوخت.و مردم با دیدن لباس های دست دوم در مهاباد به یاد اون سریال محبوب می افتاند و این اسم همانند شهرتش دهن به دهن چرخید.

 

چگونه می توانم از شرکت تاناکورا خرید کنم؟

شما می توان با مراجعه به سایت تاناکورای مهاباد یا کانال تلگرامی با کارشناس های مجرب هماهنگی و مشاوره کنید و در صورت رضایتمندی کامل خریدتون رو انجام بدید همون طور که قبلا هم گفتیم فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است

 

حالا ما از شما می پرسیم تاناکورا چیست؟

 

 

 

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%a7%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%a7-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/
Twitter
Pinterest
Instagram