شرکت اسکیچرز
تاریخچه ی شرکت اسکیچرزو سال تأسیس

تاریخچه ی شرکت اسکیچرز و سال تأسیس

شرکت اسکیچرزتبدیل شدن به منبع برجسته کفش در عصر معاصر و در ضمن تضمین بقای شرکت است بطوریکه نام تجاری اسکیچرز بصورت  کنترل شده و به خوبی رشد کند. شرکت در تلاش است تا از طریق توسعه و ارائۀ یک طبقه بندی متوازن و ارائه کالاهای اساسی و مد روز در برابر طیف گسترده ای از سبک ها و دسته بندی های متفاوت، همزمان با متنوع کردن محصولات بر پایه منابع کم هزینه و کنترل رشد از کانال های توزیع به این اهداف دست پیدا کند.

سال 1992: شرکت اسکیچرز تأسیس شد

سال 1993: اولین کفش”Chrome Dome” به بازار ارائه شد و فروش موفقیت آمیزی داشت.

سال 1998: شرکت اسکیچرز وارد بازار کفش ورزشی شد و فضای بیشتری نسبت به شرکت نایک در نمایشگاه تجاری آتلانتا به خود اختصاص  داد.

سال 1999: سهام اسکیچرز عرضه شد.

سال 2011: ورود به بازار گلف.

تاریخچه شرکت اسکیچرز

شرکت اسکیچرز آمریکا در سال 1992 تأسیس شد. و رشد سریعی را در میان شرکت های تولید کننده کفش ایالات متحده داشت. این شرکت بر تولید کفش های مد روز و جدید و همچنین کفش های سبک برای مردان و زنان از سنین 19 تا 40 سالگی تمرکز کرده است. در سال 19988 میزان فروش به 400 میلیون دلار رسید. در نتیجه شرکت شروع به طراحی و بازاریابی 900 نوع مختلف کفش نمود که در فروشگاه های بزرگی مانندMacy’s  و  Nords tromبه علاوه 38 فروشگاه ساده متعلق به خود شرکت به فروش می رسید. کفش های اسکیچرز در خارج از کشور مانند چین، مکزیک، برزیل و رومانی تولید می شد که به شرکت امکان می داد تا هزینه ها را پایین تر از هزینه های رقبا نگه دارد. این کفش ها به منظور جذب جوانان و مصرف کنندگان مد روز طراحی شده بودند. شرکت اسکیچرز مقدار زیادی از انرژی خلاق و درآمد خود را به راه اندازی  کمپین های تبلیغاتی پرزرق و برق و بسیار قابل توجه اختصاص داد. این استراتژی به شرکت کمک کرد که در طی چند سال به یک کسب و کار با درآمد چند میلیون دلاری تبدیل شود.

شروع شرکت: اوایل دهۀ 1990

در سال 1990 مطرح ترین نام تجاری کفش در میان زنان جوان امریکایی L.A. Gear بود. نام تجاری که متعلق به یک کهنه سرباز در صنعت خرده فروشی به نام رابرت گرینبرگ بود. L.A. Gear که در سال 1883 تأسیس شده بود تا سال 1990 بیشتر از 900 میلیون از فروش کفش درآمد کسب کرده بود. و با کفش های تنیس نئون و با عکس های آشکار زنانه، به نظر می رسید که حضور غیرقابل توقف و منحصر به فردی در صنعت داشته باشد. بعد از یکسری اشتباهات، اگرچه  L.A. Gear این وضع را بدتر کرد، و نیز در سال 19922 رابرت گرینبرگ همراه با پسرش مایکل برای  خلق چیزهای جدید از شرکت خارج شد.

رابرت گرینبرگ با فراز و نشیب های غیرقابل پیش بینی در تجارت خرده فروشی نا آشنا نبود. شروع کار او در دهۀ 1860 با فروختن کلاه گیس به سالن های زیبایی در بوستن بود. در دهۀ بعد او اقدام به وارد کردن شلوار جین و فروش در فروشگاه هایFilene’s  و Jordan Marsh  کرد. در پایان دهۀ 1870 گرینبرگ به لس آنجلس نقل مکان کرد. در آنجا او فروشگاه های زنجیره ای rolle rskate را پیدا کرد. با ورود به صنعت کفش ورزشی اولین موفقیت بزرگ او در سال 1882 اتفاق افتاد. هنگامیکه گرینبرگ مجوز قراردادن تصویر شخصیت فیلم E.T. را بر روی بند کفش ها بدست آورد توانست در کمتر از دو ماه 33 میلیون دلار سود بدست آورد. این موفقیت به او قدرت پایداری داد و باعث شد در تجارت خرده فروشی به رسمیت شناخته شود و درآمدی به دست آورد که بتواند L.A. Gear را تأسیس کند.

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%d8%aa%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%da%86%d9%87-%db%8c-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a7%d8%b3%da%a9%db%8c%da%86%d8%b1%d8%b2%d9%88-%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%aa%d8%a3%d8%b3%db%8c%d8%b3/
Twitter
Pinterest
Instagram