معرفی-برند-آدیداس-سری-ACE
برند آیداس سری ACE

برند آیداس سری ACE
ببرند آیداس سری ACE

معرفی برند آیداس

معرفی برند آیداس : او همچنین برای محصولات خود که در آن زمان فقط کفش های ورزشی بودند، لوگویی را طراحی کرد. شرکت آدیداس و لوگوی آن در سال 1948 به ثبت رسیدند. چندی بعد او به فکر گسترش شرکت خود افتاد و همچنین محصولات خود را فقط به ارایه کفش ورزشی احاطه نکرد. لباسها و گرمکن های ورزشی نیز به محصولات آدیداس اضافه شدند. سپس آدیداس تجهیزات ورزشی مانند توپ و راکت نیز تولید کرد با گسترش محصولات ادیداس، آدولف داسلر علامت جدیدی برای شرکت و محصولات خود انتخاب کرد.

شرکت ادیداس هم اکنون محصولات خود را در دو دسته اصلی تخصصی (Performance) و غیرتخصصی (Originals) عرضه می‌کند. البته فراموش نکنید که گستره این محصولات به تولید ساعت، عینک آفتابی، محصولات بهداشتی ـ ورزشی شامل: اسپری، عطر و … و انواع تجهیزات ورزشی، حتی تجهیزات بدنسازی رسیده است. در سال 2012 کمپانی آدیداس توانست فروشی معادل 140883 میلیارد یورو در جهان داشته باشد که سهم هر قاره به شرح زیر بوده است: 55% اروپا ، 26% آمریکا ، 6% چین ، 13% در بقیه نقاط آسیا و آفریقا » برند آیداس

 

برند آیداس سری ACE

برند آیداس سری ACE » داشتن کفشی که به خوبی پا را در آغوش بگیرد و به اصطلاح پا در آن لق نزند از اساسی ترین خواسته های یک بازیکن است. آدیداس برای پاسخگویی به این خواسته از فناوری CTRL/FIT استفاده نموده است ، از اولین سوراخ بالایی بند کفش رو به پاشنه کفش این فناوری بکار رفته و شما قادر به مشاهده آن نیستید زیرا در لایه داخلی پاشنه کفش قرار گرفته و هنگام پوشیدن کفش بخوبی میانه پای شما را گرفته و بخوبی خود را با شکل پای شما فیت میکند تا هم باعث راحتی پای شما شده و هم مانع از لغزش پا در داخل کفش شود.

آدیداس همچنین برای دوام و ایستایی بهتر میانه کفش از سه خط معروف آدیداس به این منظور استفاده نموده تا میانه کفش بخوبی ایستادگی و دوام لازم را در فشارهای مضاعف داشته باشد. آدیداس را میتوان پیشتاز و مبدع کفش فوتبال بدون بند دانست ، کفشی که بازیکن دیگر اصل دردسر کلنجار رفتن با بند و زبانه را نخواهد داشت. آدیداس در ابتدا بصورت آزمایشی و چندین بار نسخه بدون بند کفش خود را در اختیار بازیکنان قرار داد که در تمرین ها از آن استفاده می کردند و با گرفتن نظرات و بازخور از آنها سعی در اصلاح کفش میکرد ، مرحله بعدی آزمایش کفش در بازی رسمی بود که بصورت محدود و مثلا در یک نیمه یا نیمی از یک نیمه بازی از آن استفاده میشد و بالاخره وقت آن رسیده بود که کفش بصورت رسمی و کاملا از آن استفاده شود .

مسوت اوزیل اولین کسی بود که این مدل کفش یعنی آدیداس ACE را در زمین مسابقه استفاده میکرد و از آن نیز کاملا راضی بود تا آدیداس به موفقیتی بسیار بزرگ که خواسته دیرینه هر بازیکن بود برسد و حالا ما شاهد رونمایی از سری های مختلف این کفش زیبا هستیم ، در این مقاله ما به بررسی کفش فوتبال آدیداس ace 16+ – pure control خواهیم پرداخت.بعضی از بازیکنان ویژگی ذاتی بازیشان در کنترل بازی و زمین است و هر تیمی به چنین بازیکنی نیاز دارد تا نبض بازی را در دست بگیرد. سری ace آدیداس دقیقا برای چنین بازیکنانی طراحی شده تا دقیقا تفکرات مربی را در زمین پیاده کنند.

 

 


Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%af-%d8%a2%db%8c%d8%af%d8%a7%d8%b3-%d8%b3%d8%b1%db%8c-ace/
Twitter
Pinterest
Instagram