بامیلو
بامیلو

بامیلو چیست ؟

بامیلو در قالب یک فروشگاه اینترنتی تولید کنندگان کالا را به درخواست کنندگان کالا در فضایی مجازی به هم رسانده است .

بامیلو به فروشندگان این اجازه را میدهد که کالا های خود را در فضایی گسترده به فروش برسانند.

ازسوی دیگر به مشتریان نیز این امکان را داده است که بتوانند در این سایت هر کالایی را که در نظر دارند را خیلی سریع و آسان خریداری کنند .

bamilo سایت است که همواره بر این تلاش است که بتواند کالاهای مختلف و متنوع را در سایت خود به فروش بگذارد.

باید بگوییم که این فروشگاه اینترنتی به فروشندگان همواره تاکید می کند که قیمت اجناس خود را بر طبق قانون بر سایت بگذارند تا مشتریان بتوانند با قیمت ارزان تری در سایت کالای خود را تهیه نمایند .

bamilo پس از ثبت سفارش شما این سفارش را به تامین کنندکان کالا می رساند و آنها نیز کالا را در اختیار فروشگاه اینترنتی بامیلو قرار میدهند و پس از کنترل کیفیت و اطمینان از سلامت کالا آن را به بخش ارسال تحویل میدهد و به دست مشتری می رسانند .

بامیلو ارسال کالا را به تهران رایگان وبه بقیه ی نقاط کشور باهزینه ی پایینی ارسال میکند .

فروشگاه اینترنتی بامیلو اصالت و سلامت کامل کالا را تضمین میکند و ضمانت بازگشت کالا را نیز به همراه دارد ( بازگشت کالا در صورتی که شرایط ذکر شده در قانون بازگشت را داشته باشد.) که این خصوصیات فروشگاه بامیلو را به فروشگاه اینترنتی مطمئن تبدیل کرده است .

اول نگاهی کوتاه به سایت بامیلو:

طراحی فروشگاه اینترنتی بامیلو در تیرماه سال ۹۳ آغاز شد که این نخستین پروژه کمپانی جهانی راکت اینترنت در ایران می باشد. راکت اینترنت که توسط برادران ساویر در اروپا اداره می شود با هدف پیاده سازی کسب و کارهای اینترنتی موفق دنیا در سایر کشورها توانسته تا کنون درآمد قابل توجهی کسب کند. این کمپانی در ایران با سه سایت بامیلو، موزاندو و بدو فود کار خود را آغاز کرده است. با نگاهی کلی به این پی خواهیم برد که گروه بنیانگذار بامیلو ، ورژن فارسی سایت گروه علیبابا می باشد با این تفاوت که سیستم عمده فروشی گروه علیبابا به نسبت جزئی فروشی ( aliexpress ) خود دارای دارای حجم معاملاتی بیشتری می باشد ولی این تناسب میان بامیلو و موزاندو کاملا برعکس می باشد.

خصوصیات مهم وب سایت فروشگاهی بامیلو:

یکی از مهمترین خصوصیات این سیستم حالت درگاه مانند آن می باشد. بامیلو به عنوان یک تامین کننده محسوب نمی شود . بدین معنا که تامین کنندگانی از میان خود مردم دارد. از خصوصیات دیگر این سیستم ، پورسانت یا سود منصفانه ای است که روی اقلام خود اعمال می کند که این خود باعث شده مخاطبانش هر روز بیشتر از دیروز شوند و این سود را برای همگان شفاف ساخته. امروزه مردم نسبت به خرید خود آگاه هستند و دنبال مکانی هستند که کیفیت کالا را با انصاف در قیمت در آمیخته باشد.

تنوع برندها و محصولات:

از آنجایی که بامیلو از تامین کنندگان داوطلب برای تامین محصولات خود استفاده می کند ، تنوع کالایی این سایت به صورت غیر قابل رقابتی بالا می باشد که این خود باعث شده تا پاسخگوی سلیقه های متعددی باشد. در قسمت پوشاک سایت بالغ بر ۱۰۰ برند معتبر از جمله برندهای معروفی همچون چرم مشهد و برشکا ، به عرضه محصولات خود مشغول می باشند .

رابط کاربری بسیار آسان:

وقتی وارد سایت بامیلو می شوید با نگاهی اندک می توانید راه خود را پیدا کنید. منوهای مشخص و صفحه ای ساده که با کلماتی مختصر شده به تنهایی راهنمای مخاطبان می باشد. اگر من زمانی بخواهم از فروشگاهی خرید کنم مسلما این موضوع روی انتخاب من تاثیر به سزایی خواهد داشت

دسته بندی محصولات فروشگاه:

دسته بندی محصولات در این سایت به صورت کامل پاسخگوی جستجوی مخاطبان می باشد. دسته بندی های پوشاک سیستم از سرگروه های جنسیتی ،سنی و برند تشکیل شده و افزون بر این ها قسمت تخفیف خورده های آن نیز چشم نواز مخاطبش می باشد. زیرگروه های هر سرگروه نوع کالا آن است که از تنوع خوبی برخوردار میباشد.

نماد های خصوصیتی هر محصول:

زمانی که دسته ای در فروشگاه انتخاب می شود ، در گوشه های هر عکسی از محصول ،خصوصیت آن به صورت علامت قابل مشاهده است، مثلا تخفیف یا نوع ارسال .

اپلیکیشن:

مخاطبان بامیلو می توانند به راحتی با دریافت نرم افزار موبایل ، پیمایش در بازار پوشاکش مشغول شوند که مسلما یک امتیاز مثبت محسوب می شود. طراحی دیجیکلا نیز از این خصوصیت بهره مند برده و به صورت حرفه ای تر روی آن تمرکز نموده است.

قسمت تخصصی انتخاب پوشاک در وبلاگ سایت:

یکی از ترفندهایی که اکثر سایت ها در آن ضعف دارند، قسمت تخصصی وبلاگ در مورد انتخاب محصول می باشد . ولی بامیلو با کارکرد تخصصی روی این موضوع ، از رقبای خود در زمینه وبلاگ نویسی پیشی گرفته و با آبدیت وبلاگ خود، سئوی قدرتمندی برای خود دست و پا کرده است.

خبرنامه تخفیف:

بامیلو با ترفندی جالب ، به خبرنامه خود پسوند تخفیف اضافه نموده که برای افراد دوستدار تخفیف بسیار دلپسند می باشد. به شخصه در این خبرنامه ثبت نام نموده ام…..

حراج بلک فرایدری bamilo چیست ؟

بامیلو در فروشگاه اینترنتی خود املی بلک فرایدری در ایران را با بیش از ۶۰ هزار کالاهای متفاوت از شرکت های معتبر ایرانی و خارجی در ای حراج استثنایی قرار داده است .

کالا هایی همچون وسایل خانگی ،موبایل ،لوازم آرایشی وبهداشتی و… را تا ۸۰ درصد تخفیف در روز جمعه ۶ آذر ماه در ساعت ۷ صبح تا ساعت ۲۴ شب ۷ آذر ماه در سایت بامیلو نمایش داده بود .

حال به شما پیشنهاد می کنیم که از این سایت استفاده کنید و از کیفیت کامل کالا آگاه وبا وجود کالا های متنوع خرید آسان را از سایت بامیلو داشته باشید .

رتبه سایت بامیلو از نگاه سایت جهانی الکسا

بامیلو

Facebook
Google+
https://tanakora-mahabad.com/%d8%a8%d8%a7%d9%85%db%8c%d9%84%d9%88/
Twitter
Pinterest
Instagram