2343594 - 0444
به تاناکورای مهاباد خوش آمدید      دریافت تخفیف لحظه ایبدمتوسطخوبعالیحرفه ای
Loading...

کتونی اسیکس | معرفی برند اسیکس |برنداسیکس

نویسنده : شهریار الیاسی 2,145


اسیکس چیست؟ | معرفی برند اسیکس |خریدکتونی اسیکس
اسیکس

اسیکس چیست؟ | معرفی برند اسیکس |خریدکتونی اسیکس

اسیکس در سال 1949، آقای کیهاچیرو اونیتسوکا شرکت کفش ورزشی خود را تاسیس کردند که همان شرکت اونیتسوکا نام داشت. او در خانه ی خودش در شهر کوبه در ژاپن کفش بسکتبال تولید می­کرد. وی در سال 1977 نام اسیکس را بر اساس عبارت مشهور لاتین “روح سالم در بدن سالم” برای شرکت خود انتخاب کرد.

اسیکس که از کنار هم قرار گرفتن حروف اول این عبارت درست شده بود بر اساس این باور بود که لازمه  به وجود آمدن یک سبک زندگی شاداب و سالم، سلامت کلی بدن و تندرستی است.

محصولات اسیکس در سال 1977 به ایالات متحده آمریکا معرفی شد و به دنبال خود، داستان های شگفت ورزشی و پیشرفت­ های تکنیکی به دنبال آورد، چیزی که همچنان برای خود پابرجاست.

اسیکس مخفف این عبارت لاتین است “anima sana in corpore sano“به معنای “روح سالم در بدن سالم” و در طول سال های فعالیت همواره به این فلسفه وفادار بوده و هر نوع آوری و ایده منجر به تولید بهترین محصول شده است.

 

اهداف اسیکس چیست؟

هدف اسیکس این است که برند منحصربه فرد علاقه­مندان به ورزش باشد. برای رسیدن به این هدف عهد بسته که همچنان به تولید بهترین محصول ادامه دهد، تلاش می­کند تا تکنولوژی خود را گسترش دهد و با یادگیری از آناتومی بدن انسان و نیاز آن به ورزش مرزهای خود را وسیع تر کند.

اسیکس همواره تلاش می کند که بین روح و بدن هماهنگی ایجاد کند.

برتری محصولات اسیکس در چیست ؟

از آنجایی که دویدن برای هر شخصی منحصر به فرد است، کفش های دوندگی نیز مخصوص انواع مختلف دونده طراحی می شود.

اسیکس می داند که کفش های دومیدانی تنها برای تحمل وزن و فشار نیستند بلکه باید دویدن یک ورزشکار را به صورت بهینه درآورند تا او بتواند طولانی تر و سریع تر بدود بدون اینکه نگران آسیب دیدگی باشد.

در زیر به برخی از جزئیات فنون و اصلاحاتی که انجام داده ایم می پردازیم که موجب شده است هر دونده کفش اسیکسی متناسب با ویژگی های فیزیکی و شیوه دویدن اش داشته باشد.

تکنولوژی FluidAxis

تکنولوژی FluidAxis

اسیکس در طراحی کفش های دویدن انقلاب کرده است. تا به حال کفش های دویدن براساس حرکات بالا و پایین مفصل مچ پا طراحی می شده اند، اما پا تنها به این شکل حرکت نمی کند. پاها با استفاده از مفصل ساب تالار به صورت عرضی نیز حرکت می کنند.

به این چرخش می گویند درون گردانی (یا چرخش مچ پا به داخل) و برون گردانی (یا چرخش مچ پا به خارج).

بنابراین ما کفش های دویدن را براساس تکنولوژی FluidAxis طراحی کرده ایم که از شیارهای عمیق انعطاف پذیر ساخته شده است که با پاها همکاری می کند تا چرخش طبیعی خود را انجام دهند و قدم برداشتن به صورت واکنشی و طبیعی باشد.

کفی های نرم

این ویژگی برای افرادی طراحی شده است که مچ پایشان در هنگام راه رفتن تمایل دارد به سمت خارج بچرخد (و یا حداقل خیلی کم به داخل چرخیده باشد). از آنجایی که فیزیک پای این دوندگان ضربه ها را خوب مهار نمی کند،.

اینان احتیاج دارند تا کفش هایشان ضربه گیرهای خوبی باشد. بهترین حالت این است که بافت ضربه گیری که درون پا قرار دارد بتواند به طور طبیعی ضربه ها را مهار کند، اما در این افراد استخوان ها و مفاصل ضربه ها را می گیرد. این امر بسیار مهم است که کفش های با کفی های نرم تا آنجا که مقدور است ضربه گیر باشند.

نکته دیگر این است که ورزشکارانی که از کفش های با کفی نرم استفاده می کنند پنجه پای سفتی دارند و نیاز دارند تا کفششان انعطاف پذیر باشد.

 

محافظ قوی

کفش های محافظ قوی مخصوص آن دسته از دوندگانی است که به طور بسیار جدی از مچ پای درون گردان (چرخیده به داخل) برخوردارند. همچون دسته قبل این دوندگان نیز از مکانیسم طبیعی پایشان برای مهار ضربه ها استفاده نمی کنند.

چیزی که آنها را از دسته قبل متمایز می کند این است که این دوندگان پیش از اینکه اصلا پایشان به زمین برخورد کند دچار انحراف مچ پا به داخل هستند و پس از برخورد به زمین پا خیلی بیشتر به داخل می چرخد وتمام وزن بدن را بر روی قسمت کوچکی از پا متمرکز می کند.

وزن بدن در افرادی که قدم های طبیعی دارند بر تمام کف پایشان پخش می شود. همچون افرادی که از کفی ترکیبی استفاده می کنند، این افراد به کمک حتی بیشتری نیاز دارند تا میزان خمیدگی پایشان کنترل شود.

آسیکس

جدیدترین کتونی ها

+ مشاهده کامل محصولات

j90117

کفش دویدن مردانه ریبوک مدل j90117

قیمت : 395،000 تومان

خرید و توضیحات بیشتر

bs5472

کفش رانینگ Reebok Plus Runnerمدل bs5472

قیمت : 379،000 تومان

خرید و توضیحات بیشتر

bd5758

کفش سلطنتی کلاسیک زنانه ریبوک مدل bd5758

قیمت : 385،000 تومان

خرید و توضیحات بیشتر

BD4825

کفش ریبوک رانینگ مردانه مدل BD4825

قیمت : 359،000 تومان

خرید و توضیحات بیشتر


تجربه خرید مشتریان قبلی

  • آقای محمدی
    37 
  • نظری
    88 

نمادها و گواهینامه هاخرید کتونی

فروش پایان معامله نیست ، بلکه اغاز یک تعهد است

تاناکورای مهاباد

فروشگاه اینترنتی تاناکورا مهاباد

تاناکورا

بزرگترین مرکز فروش کتونی اورجینال در کشور است. این فروشگاه در آستانه ی بیست و هشتمین سال فعالیت خود در زمینه عرضه کتونی اورجینال و لوازم ورزشی در غرب کشور یعنی مهاباد میباشد،فروشگاه تاناکورا مهاباد با اینکه در فضای مجازی و رسانه ها تبلیغ نکرده بود اما به سرعت جای خود را در میان مردم ایران باز کرد. هرساله هزاران نفر به دلیل کیفیت و قیمت مناسب کتونی خود را به مهاباد رسانده و از این فروشگاه بزرگ خرید می کنند.در فروشگاه اینترنتی تاناکورا مهاباد کتونی استوک (دست دوم) و اورجینال با قیمت خیلی کم به فروش می رسد.دامنه کاری فروشگاه تاناکورا مهاباد به حدی وسیع است که تمام سلیقه ها را پوشش می دهد. از جمله کتونی فروشگاه اینترنتی تاناکورا می توان به (کفش ، پوشاک ، لوازم ورزشی ، اسباب بازی ، لوازم شکاری ، لوازم غواصی ، تهجیزات مسافرتی ، لوازم منزل ، لوازم خودرو ، چرم ، مواد بهداشتی ، لوازم صوتی ، لوازم برقی ، لب تاب و سیستم های هوشمند و .... اشاره کرد. مهم ترین محصولی که همه ساله در بالای لیست فروش شرکت تاناکورا مهاباد قرار دارد کفش اورجینال می باشد که در این میان هم به ترتیب : کتونی ، کفش فوتبال ، پوتین و کفش سالون صدر نشینان جدول فروش کفش را تشکیل می دهند. از جمله دلایل گسترش و موفیقت چشم گیر این کسب و کار می توان به کیفیت بسیار بسیار عالی و قیمت کم آن و نیز صداقت در مبادله با مشتری اشاره کرد. نام شرکت تاناکورا مهاباد از فیلم آوشین گرفته شده ولی از آنجایی که محبوبیت اجناس دست دوم این برند در میان مردم بسیار وسیع شد همه مردم محصول دسته دوم را تاناکورا می دانند در حالی که به محصول دست دوم استوک میگوید به عبارت دیگر این برند لغت تاناکورا که نام این شرکت می باشد را وارد فرهنگ لغت فارسی کرده به طوری که در گفتمان های روز مره در مورد کفش اورجینال نام این شرکت به کرات برده و شنیده می شود . با گسترش گجت ها و نرم افزار های ارتباطی مدیران این برند موفق تصمیم گرفتند تا در سیاست های خود تغییری ایجاد کنن از این سو اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی تاناکورا گرفته اند. فروشگاه اینترنتی تاناکورا مهاباد یک فروشگاه اینترنتی می باشد که هم وطنان عزیز می توانند با خیال راحت از طریق فروشگاه اینترنتی تاناکورا مهاباد اقدام به خرید کفش اورجینال و اصل کنند. کاربرد دیگر این سیستم پیدا کردن آسان محصول مورد نظر خود در میان هزار محصول مشابه است که از گشتن پی در پی بین فروشگاه های زنجیره ای تاناکورا مهاباد می کاهد.درفروشگاه اینترنتی تاناکورا مهاباد فقط کفش اورجینال به فروش می رسد و برای تهیه کفش استوک باید حضوری از شرکت خرید کنید. درفروشگاه اینترنتی تاناکورا مهاباد کفش به سه دسته: کتونی ، پوتین و لوازم ورزشی تقسیم می شود در این میان برندهای مختلفی مانند ریبوک ، آدیداس ، نایک ، پوما، ساکونی ،اسیکس ، نیوبالانس ، مرکوریال ، مجیستا ، هایپر ، فیلا ، کلمبیا ، اسکیچرز و... دیده میشود و برای رقابت با هم دیگر بهترین های خود را در نمایندگی عرضه می کنند.

پیج اینستاگرام پیام رسان سروش کانال تلگرام آدرس تاناکورای مهاباد آدرس تاناکورای مهاباد