2343594 - 0444
به تاناکورای مهاباد خوش آمدید      دریافت تخفیف لحظه ایبدمتوسطخوبعالیحرفه ای
Loading...

اساس نامه تاناکورای مهاباد : تاناکورای مهاباد چه قوانینی در کسب و کار خود رعایت می کند

نویسنده : تاناکورای مهاباد 308


اساس نامه تاناکورای مهاباد : تاناکورای مهاباد چه قوانینی در کسب و کار خود رعایت می کند
اساس نامه تاناکورای مهاباد

اساس نامه تاناکورای مهاباد  بر پایه تعهدادت خود مبنی بر اینکه جنس اورجینال و اصل و آکبند تحویل شما مشتریان عزیز می دهد اهداف خود را پایه ریزی می کند.هر کسب و کاری یک سری چهار چوب کاری دارد که در بعضی از شرکت ها به نام قانون و در بعضی دیگر به نام اساس نامه یاد می شود اما این چهارچوب کاری در تاناکورای مهاباد منشور اخلاقی نامیده میشود.در این منشور چند رکن اصلی وجود دارد:

—————————————————

رکن اول: به هیچ وج نباید محصول خریداری شده توسط مشتریان از طریق اینترنت گرانتر از محصولی باشد که مشتری به صورت حضوری از شرکت خریداری می کند به این معنی که مشتری به این باور برسد که اگر حضور از مجتمع تاناکورای مهاباد خرید می کردم می توانستم همین کالا رو ارزانتر تهیه کنم.

—————————————————

رکن دوم: قیمت ها باید مقطوع باشد و نباید یک محصول با دو قیمت مختلف به فروش برسد به استثنای تخفیف های مناسبتی که در فاکتور باید قیمت اصلی و تخفیف کامل درج شود.

—————————————————

رکن سوم: از طریق اینترنت شرکت موظف است فقط محصولات آکبند و اورجینال که دارای کد آرتیکل هستند رو به نماید بگذارد .مجموعه تاناکورای مهاباد جای محصولات کپی و فیک(تقلبی) نیست.

—————————————————

رکن چهارم: شرکت موظف است بیت 24 تا 72 ساعت محصول خریداری شده را به هر طریق ممکن به دست مشتری برساند در غیر این صورت باید به عنوان غرامت و رضایت مندی مشتری مبلغی را به عنوان تخفیف برای خرید بعدی مشتری لحاظ کند.

—————————————————

رکن پنجم: مشتری موظف است شماره پای خود را کامل و دقیق بگویید و بعد از تایید عکس محصول و گرفتن اطلاعات درباره محصول با دید باز خرید کند.

—————————————————

رکن شیشم: هدف ما فروش محصولات به مشتری نیست بلکه جلب اعتماد مردم و راهنمایی است.

—————————————————

رکن هفتم: در صورت ارسال محصول و دریافت ان توسط مشتری تا یک هفته مهلت دارد که محصول را بررسی کند که آیا محصول با عکس درج شده در سایت مطابقت دارد یا خیر یا اینکه ایا محصول کد اصالت یا همان ارتیکل را دارد یا خیر یا اینکه محصول اصل هست یا بدل.در صورت بروز اشتباه یا نارضایتی مشتری محصول بدونه قید و شرط پس گرفته خواهد شد.

—————————————————

رکن هشتم: در صورت واریز هزینه فاکتور و موجود نبودن کفش به هر نحوی باید با مشتری هماهنگی شود و در صورت دادن کفش جایگزین فاکتور را ببندند و یا ظرف 3 ساعت کل مبلغ به حساب مشتری بازگردانند.

 

 

فروش پایان یک معامله نیست ، بلکه آغاز یک تعهد است

تاناکورا

جدیدترین کتونی ها

+ مشاهده کامل محصولات

j90117

کفش دویدن مردانه ریبوک مدل j90117

قیمت : 395،000 تومان

خرید و توضیحات بیشتر

bs5472

کفش رانینگ Reebok Plus Runnerمدل bs5472

قیمت : 379،000 تومان

خرید و توضیحات بیشتر

bd5758

کفش سلطنتی کلاسیک زنانه ریبوک مدل bd5758

قیمت : 385،000 تومان

خرید و توضیحات بیشتر

BD4825

کفش ریبوک رانینگ مردانه مدل BD4825

قیمت : 359،000 تومان

خرید و توضیحات بیشتر


تجربه خرید مشتریان قبلی

  • آقای محمدی
    37 
  • نظری
    88 

نمادها و گواهینامه هاخرید کتونی

فروش پایان معامله نیست ، بلکه اغاز یک تعهد است

تاناکورای مهاباد

فروشگاه اینترنتی تاناکورا مهاباد

تاناکورا

بزرگترین مرکز فروش کتونی اورجینال در کشور است. این فروشگاه در آستانه ی بیست و هشتمین سال فعالیت خود در زمینه عرضه کتونی اورجینال و لوازم ورزشی در غرب کشور یعنی مهاباد میباشد،فروشگاه تاناکورا مهاباد با اینکه در فضای مجازی و رسانه ها تبلیغ نکرده بود اما به سرعت جای خود را در میان مردم ایران باز کرد. هرساله هزاران نفر به دلیل کیفیت و قیمت مناسب کتونی خود را به مهاباد رسانده و از این فروشگاه بزرگ خرید می کنند.در فروشگاه اینترنتی تاناکورا مهاباد کتونی استوک (دست دوم) و اورجینال با قیمت خیلی کم به فروش می رسد.دامنه کاری فروشگاه تاناکورا مهاباد به حدی وسیع است که تمام سلیقه ها را پوشش می دهد. از جمله کتونی فروشگاه اینترنتی تاناکورا می توان به (کفش ، پوشاک ، لوازم ورزشی ، اسباب بازی ، لوازم شکاری ، لوازم غواصی ، تهجیزات مسافرتی ، لوازم منزل ، لوازم خودرو ، چرم ، مواد بهداشتی ، لوازم صوتی ، لوازم برقی ، لب تاب و سیستم های هوشمند و .... اشاره کرد. مهم ترین محصولی که همه ساله در بالای لیست فروش شرکت تاناکورا مهاباد قرار دارد کفش اورجینال می باشد که در این میان هم به ترتیب : کتونی ، کفش فوتبال ، پوتین و کفش سالون صدر نشینان جدول فروش کفش را تشکیل می دهند. از جمله دلایل گسترش و موفیقت چشم گیر این کسب و کار می توان به کیفیت بسیار بسیار عالی و قیمت کم آن و نیز صداقت در مبادله با مشتری اشاره کرد. نام شرکت تاناکورا مهاباد از فیلم آوشین گرفته شده ولی از آنجایی که محبوبیت اجناس دست دوم این برند در میان مردم بسیار وسیع شد همه مردم محصول دسته دوم را تاناکورا می دانند در حالی که به محصول دست دوم استوک میگوید به عبارت دیگر این برند لغت تاناکورا که نام این شرکت می باشد را وارد فرهنگ لغت فارسی کرده به طوری که در گفتمان های روز مره در مورد کفش اورجینال نام این شرکت به کرات برده و شنیده می شود . با گسترش گجت ها و نرم افزار های ارتباطی مدیران این برند موفق تصمیم گرفتند تا در سیاست های خود تغییری ایجاد کنن از این سو اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی تاناکورا گرفته اند. فروشگاه اینترنتی تاناکورا مهاباد یک فروشگاه اینترنتی می باشد که هم وطنان عزیز می توانند با خیال راحت از طریق فروشگاه اینترنتی تاناکورا مهاباد اقدام به خرید کفش اورجینال و اصل کنند. کاربرد دیگر این سیستم پیدا کردن آسان محصول مورد نظر خود در میان هزار محصول مشابه است که از گشتن پی در پی بین فروشگاه های زنجیره ای تاناکورا مهاباد می کاهد.درفروشگاه اینترنتی تاناکورا مهاباد فقط کفش اورجینال به فروش می رسد و برای تهیه کفش استوک باید حضوری از شرکت خرید کنید. درفروشگاه اینترنتی تاناکورا مهاباد کفش به سه دسته: کتونی ، پوتین و لوازم ورزشی تقسیم می شود در این میان برندهای مختلفی مانند ریبوک ، آدیداس ، نایک ، پوما، ساکونی ،اسیکس ، نیوبالانس ، مرکوریال ، مجیستا ، هایپر ، فیلا ، کلمبیا ، اسکیچرز و... دیده میشود و برای رقابت با هم دیگر بهترین های خود را در نمایندگی عرضه می کنند.

پیج اینستاگرام پیام رسان سروش کانال تلگرام آدرس تاناکورای مهاباد آدرس تاناکورای مهاباد